خانه / اخبار تور / بر طبق قوانین بین المللی، خلبان ها چند ساعت موظف به پرواز هستند؟
تور بدروم لحظه آخری

بر طبق قوانین بین المللی، خلبان ها چند ساعت موظف به پرواز هستند؟

در این مورد پروازهای طولانی مدت بیش از ۱۲ ساعت چه می شوند؟

بسیاری از پروازهای طولانی مدت در دنیا هستند که بیش از ۱۲ ساعت طول می کشند. تازه این زمان پروازی جدای از زمان کلی ساعات کاری خلبان ها و خدمه پرواز خواهد بود. در پروازهای طولانی مدت عموما بیش از دو خلبان در پرواز قرار می دهند. به این صورت که اگر پروازی بیش از ۱۳ ساعت زمان می برد و بخواهد مقررات EASA به آن اجازه پرواز دهد، حداقل ۳ خلبان و گاهی ۲ خلبان کمکی را در پرواز قرار می دهد.

خلبان های کمکی در کابین استراحت خلبان ها و خدمه پرواز استراحت می کنند تا در نهایت شیفت پروازی را در هنگام پرواز با خلبان های خسته تعویض کنند. در این شرایط مقررات EASA به ایرلاین ها اجازه خواهد داد تا ۳ ساعت دیگر هم به پروازها اضافه کنند و در مجموع پروازهایی با مدت زمان سفر ۱۶ ساعت را برنامه ریزی نمایند.

در پروازهای طولانی مدتی که هواپیما، کابین استراحت برای خدمه ندارد، گاهی برای استراحت خلبان خسته، یک صندلی درجه یک (فرست کلاس) به دور از مسافران برای او در نظر می گیرند.

منبع: flightdeckfriend.com

نوشته بر طبق قوانین بین المللی، خلبان ها چند ساعت موظف به پرواز هستند؟ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

نوشته بر طبق قوانین بین المللی، خلبان ها چند ساعت موظف به پرواز هستند؟ اولین بار در خبرهای تور|تور ارزان|تور لحظه آخری|قیمت تور|تورزپرس. پدیدار شد.

تور ارزان بدروم

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

برندگان نهایی «عصر جدید» انتخاب شدند/ «حماسه شن‌ها» فاتح قله استعداد‌ها

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، مسابقه بزرگ استعدادیابی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *