خانه / آفریقای جنوبی / ماجرای عجیب مردمی که دندان های جلویشان را می کشند!
تور بدروم لحظه آخری

ماجرای عجیب مردمی که دندان های جلویشان را می کشند!

در جست و جوی دلایل امروزی

به نظر می رسد که امروزه ریشه های این کار فراموش شده است و این کار بیشتر به صورت یک رسم در آمده و شاید به خاطر مد باشد! خواننده رپ آفریقایی Isaac Mutant در سال ۲۰۱۲ در اینباره گفت که کشیدن دندان های جلو برای ارضای هواهای نفسانی، چیزی بیش از یک گرایش است و برای برخی به یک سبک زندگی تبدیل شده است! و همواره به عنوان بخشی از فرهنگ رنگین ها شناخته می شود.

مستندی درباره این موضوع با نام “Cape Town Passion Gap” در یوتیوب منتشر شده که از برخی از دلایل این کار پرده برداشته است. دلایل این کار در این مستند دلایلی متفاوتند، از جمله رسیدگی به ظاهر و مد و بهتر بوسیدن! برخی دلیل این کارشان را نمی دانند و بعضی دیگر این کار را می کنند تا به جای دندان های اصلیشان دندان مصنوعی کار بگذارند!

امروزه برای درک بهتر این عمل مطالعات بیشتری صورت گرفته است. طبق گزارش موسسه بهداشت دهان و دندان آفریقای جنوبی که با انجام مصاحبه با ۲۱۶۷ نفر از این مردم بدست آمده است، بیشتر دلایل از این قرار بود: لبخن بهتر، بوسیدن بهتر، روابط بهتر و سوت زدن بلندتر!

نوشته ماجرای عجیب مردمی که دندان های جلویشان را می کشند! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

تور ارزان بدروم

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

طرز تهیه کیک ماست ایتالیایی خوشمزه و لذیذ

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، طرز تهیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *